Nasz kalendarz jest pełen do końca listopada 2021, więc na razie nie przyjmujemy zleceń 🙂 

Proponujemy różne warianty współpracy, do ustalenia w zależności od Waszych potrzeb i naszych bieżących możliwości. Od przegadania Waszych inspiracji znalezionych w sieci albo u sąsiadów po kompleksowe odnawianie kuchni, sypialni czy całego mieszkania. Wspólnie z Wami albo my samodzielnie.

01.

Konsultacje

Coś byście zmienili, ale nie bardzo potraficie sobie wyobrazić co i jak. Nie możecie albo nie chcecie wydać pieniędzy na projekt wnętrza. Znudziła Wam się przestrzeń Waszego domu, jest mało funkcjonalna albo zwyczajnie Wam się nie podoba. Przeglądacie Pinteresta i nic. Albo wszystko, ale nie macie pojęcia, czy to realne i ile by kosztowało. Jeśli chcecie skonsultować swoje pomysły, odświeżyć spojrzenie i urealnić plany remontowe – zapraszamy.

02.

Wspólnie odmieniamy Wasze mieszkanie

Niektórzy mają ochotę podziałać majsterkowo, ale się boją. Możemy wspólnie odświeżyć kolory ścian, zmienić parapety, wybrać zdjęcia na ścianę do sypialni i zrobić do niego ramki, czy też prozaicznie wymienić klamki. Pokażemy Wam, jak zrobić zagłówek do łóżka albo jak wymienić blat kuchenny. Ten wariant zakłada  cenę adekwatną do Waszego udziału. Z konsultacją projektu albo bez.

03.

Zdajecie się na nas

To moja ulubiona opcja bo pozostawia nam dużo swobody do wymyślania i działania. Jeśli macie, na przykład kawalerkę po babci i chcecie przygotować ją do wynajmu za niewielkie pieniądze i nie zawracając sobie zanadto głowy szczegółami,  chętnie się tego podejmiemy. Zaproponujemy rozwiązania, wygląd i zrealizujemy. Mamy sporą wprawę w wynajdywaniu okazji i robienia czegoś z niczego.

04.

My odświeżamy według Waszego pomysłu

Propozycja dla tych, którzy wymyślili już sobie dokładnie, jak ma wyglądać ich najbliższe otoczenie i potrzebują kogoś, kto pomaluje im ściany, wstawi ściankę z karton-gipsu albo zamontuje nowe drzwi do łazienki. Możemy też ułożyć Wam deski na podłodze czy zaolejować na ciepło drewniane kuchenne blaty. Nie robimy zabudowy kuchennej ani szaf wnękowych.

05.

Odnawiamy i tapicerujemy meble

Bywa, że do odmiany salonu czy jadalni wystarczy wymiana obicia starego zestawu krzeseł albo fotelika. Możemy zrobić to wspólnie z Wami, albo zająć się tym samodzielnie na Wasze zlecenie.

W repertuarze tapicerskim: krzesła, fotele, taborety i zagłówki.

Odświeżamy też meble drewniane: czyścimy stare powłoki, reperujemy i wykańczamy.

06.

Warsztaty radosnego designu według Ingrid Fetell Lee – wspólnie produkujemy klucze do Waszego wnętrza

Po lekturze książki “Radosny design” wspomnianej wyżej autorki zakochałam się w idei, zgodnie z którą wygląd otoczenia znacząco wpływa na nasze samopoczucie i że prostymi trikami możemy sobie to samopoczucie poprawiać. Zapraszam na zajęcia, w ramach których produkujemy przedmioty do domów i ogródków, które budzą radość, zwiększają poczucie harmonii i umilają życie.